Ригу признали родиной рождественской елки (8)

фото

Экономика | 21 декабря 2012 года, 14:19

Рассказывая о рождественских традициях в мире, немецкое информационное агентство DAPD безоговорочно признало Ригу местом, где родилась традиция наряжать елку.

Таллинн, который также претендует на это право, в статье DAPD не упомянут, отмечает радио MixFM 102,7.

Как отмечает DAPD, большинство людей не знают, как появилась традиция наряжать елку на Рождество, поэтому они будут удивлены, узнав, что впервые украшенная елка была установлена в 1510 году в Риге немецкими купцами. Таким образом, как пишет агентство, место, где была впервые установлена рождественская елка, достоверно известно и его можно увидеть и сегодня, отправившись в Ригу.

"Поэтому, когда вы будете раскладывать дома подарки под елкой, вспомните о рижских купцах, благодаря которым появился один из самых прекрасных символов Рождества", - говорится в публикации агентства DAPD.

фото: 2.bp.blogspot.com

Комментарии 8
judgment5 лет назад
Mana tava slikti saprot un Google nevar palīdzēt, varbūt haotisks rakstīts izpausme ideju un nav pietiekami izglītība nav iespējams analizēt vēsturiskā perspektīvā uzturēšanos dinozauru, cilvēka radīšanā, ko Dievs, un Krievijas teritorija iegādājas tavu dzīvesvietu un attieksme no tautam par cilvēka, kurš tirgots 70 Krievijas haosu uz jusu brīvību. Es atvainojos, bet tas ir Google.
Дед5 лет назад
Да. Да. И Исус Христос с Юглы родом.
.5 лет назад
Tad, kad te radās Ziemassvētku tradīcijas ( RietumEirpoas!!!) Rīgā vamsījās daži krievu kupči un viņi pie tās egles varbūt pam...za, bet nu cita sakara krieviem ar to egli nav.. Gribat pasaules vēsturi pārrakstīt - tā ir vājuma pazīme. Jūsu īstā vēsture ir kaunpilna un nožēlojama, tāpēc visu laiku uzdodat vēlamo par esošo. Tādā veida gribat attaisnot savu nožēlojamo eksistenci šajās teritorijās. Krievu patriotismu ceļat? Jāsmejas.... Varbūt dinozauri arī bija krievi ??? KO??? Smieklīgi jūs esat.