Иесалниекс: мне не нужна нелатышская Латвия, Mixnews.lv

Иесалниекс: мне не нужна нелатышская Латвия (146)

фото

Эксклюзив | 29 января 2014 года, 14:07

Если Латвия будет нелатышской, в ее существовании нет смысла. Такое мнение в социальной сети Twitter выразил депутат от Национального объединения Янис Иесалниекс.

"Исходя из сказанного Янисом Клаужсом (депутат Сейма от СЗК – прим. Редакции), я понял, что ему все равно, кто проживает в его самоуправлении – латыши или нет. Для него главное, чтобы люди платили налоги. Я боюсь, что у многих "хозяйственников" такое же мнение. Получается, что если от Латвии оставить одно название, все будут счастливы. Мне такая "Латвия" не нужна", - пишет Иесалниекс.

фото

Он добавил, что не видит смысла в существовании нелатышской Латвии.

Комментарии 146
юля4 года назад
я русская и я этим горжусь.советую всем учить русский язык.
1
latvietis5 лет назад
Haha, jūs smirdīgie krievi te ar savu "brauc prom no Latvijas uz Īriju" murgu.

Smieklīgi, jo lielākā daļa "Latvijas" aizbraucēju ir KRIEVI. Jūs ne tikai izbraucat visvairāk, bet arī bojājat Latvijas tēlu starptautiskajā līmenī, pastrādājot liela mēroga noziegumus ārzemēs. Nožēlojamie mēsli, pat piedzimuši citā valstī, aizbraukuši uz vēl citu valsti, nevar beigt savu iedzimto tautisko "urliskumu", likuma pārkāpšanu.

Braucat prom uz savu Angliju un Īriju, smirdīgie krievi, šī zeme pieder latviešiem. Šī nav jūsu tēvzeme un man ir pie vienas vietas, kur tu dzimis esi. Tu te nekad nebūsi viens no mums, jo tu esi nožēlojams krievelis, kas neciena Latviju un tās valodu.

Jūs smirdīgos krievus vajag apšaut kā žīdus savulaik. Lai gan neatbalstu represijas pret žīdiem, tas gan bija nepamatoti, bet visa pasaule piekristu, ka krievu iznīcināšana būtu viens no labākajiem darbiņiem, ko kāds varētu paveikt.

Tūlīt kāds vēl mani par fašistu vai nacistu nosauks, jo nu redz - man nepatīk krievi, jo esmu latvietis. Ejat nošaujaties, smirdīgie komunisti. Gan Hitlers, gan Staļins bija monstrs, bet Staļins bija tas, kas savā valdīšanas laikā bija atbildīgs par desmitiem miljonu cilvēku dzīvībām, bet jūs viņu slavināt, atbalstāt, viņš pat savus krievus nogalināja, bet jums tas ir vienalga, jums galvenais paslavināt kādu noziedzinieku, kuru visa pasaule ienīst.

Smirdīgie krievi, jūs esat kā slimība, epidēmija, pret jums vajag vakcīnu izveidot.
blin!5 лет назад
Da?)))))))))predlogaes rabotatj na odni bileti...?))))))),pustj polnostju dajut nam svabodu.