Жителей Латвии призывают бастовать против Европрайда (ФОТО) (6)

фото

Эксклюзив | 21 мая 2015 года, 09:25

Некие активисты в социальной сети Facebook распространили призыв бастовать против проведения в Риге Европрайда, который пройдет с 15-ого по 21 июня 2015 года.

Латвийцев призывают изготовить майку с надписью "No pride" и надеть ее на прогулку 20 июня.

"Все, кому не все равно, сделайте майку с символом "No pride" и 20 июня устройте прогулку по Риге. Мы сможем встретить не мало единомышленников, с которыми покажем этим людям, что нам, в нашей стране, это не нужно! Помните, нас большинство и мы вправе высказать свое недовольство! Не опускайте руки!", - говорится в распространенном на Facebook призыве, к которому прилагается иллюстрация.

фото

Стоит отметить, что на момент написания этой статьи, призывом поделилось более 180 пользователей социальной сети Facebook.

Ранее член правления организации лесбиянок, геев, бисексуалов и их друзей "Мозаика" Каспар Залитис сообщил, что в программе Европрайда состоится около 70 мероприятий. По его словам, данными мероприятиями представители секс-меньшинств хотят изменить историю Латвии.

Комментарии 6
kentavrs3 года назад
Я не сижу на фейсбуке, но поддерживаю эту акцию, по возможности распечатаю символ и приду.
Хорошо-бы еще тухлыми яйцами запастись
Kristīne3 года назад
Gribu lai lasītaji zinātu, ka šādu simbolu lietošana ir aizvainojoša un nevajadzīgi kurina nepatiku un konfliktu. Jāsaprot, ka homoseksualiem cilvēkiem ir garīga rakstura novirzes, kas neļauj pacelties virs primitīvo instinktu līmeņa un realizēties sabiedrībā pilnvērtīgi. Tam ir daudz cēloņi, par maz mīlestības bērnībā, iespejama tie ir pārcietuši vardarbību, vai seksuāloa izmantošanu bērna, vai pusaudža gados. Tapēc šī izrādīšanās praidos, viņiem ir būtiska pašapliecināšanās iezīme. Tomēr, mēs taču esam civilizēti ļaudis un nesāksim nomētāt olām, vai aizvainot cilvēkus, kas būtībā pie savas nelaimes nemaz nav vainojami !

Savukārt viņu atbalstītāji, kuriem šādas novirzes nav, vienkārši pilda politisko pasūtījumu un viņiem šādas opozīcijas aktivitates no pilsoņu puses, ir ļoti izdevīgas, jo tas būs labs iemesls ieviest stingrākas normas "homofobijas" apkarošanai. Pie tam, jāsaprot, ka Latvijas prezidentūrai Eiropas savienībā un praidam ir tikai viens vienīgs mērķis - legalizēt partnerattiecību regulējumu, lai apejot Latvijas Satversmes 110.p, varētu legalizētu geju un lezbiešu laulības !

Un tas ir bīstami viena vienīga iemesla dēļ, jo legalizejot homoseksuālās laulības, nākamais solis būs bērnu adopcija.

Mums apgalvo, ka vecāki var būt arī viendzimuma pāri. Ja cilvēkiem patīk viendzimuma seksuālās attiecības, tad kādēļ gan viņiem nedot arī audzināt bērnus, jo viņi taču ir tādi pat cilvēki, bet bērniem šis apstāklis esot vienaldzīgs. Fakti gan saka ko citu, iemetiet googlē: "Pētījums par homoseksuālās „ģimenēs” uzaugušiem bērniem" un izlasiet !

Nevar ignorēt to, ka 1/4 daļai homoseksualās ģimenēs augošu bērnu ir tieksme uz pašnavību, nerunājot jau par faktu, ka 31% uzaugušo ar mammu-lesbieti un 25% uzaugušo ar tēvu-geju, ir bērnībā tikuši piespiesti nodarboties ar seksu pret savu gribu (tai skaitā arī ar vecākiem). Heteroseksuālo vecāku gadījumā šis skaitlis ir 8% !!!

Tas manuprāt ir pietiekami nopietns arguments un liecina par to, ka tādās ģimenēs NAV labvēlīgs psihoemocionālais klimats bērna pilnvērtīgai attīstībai !!! Mūsu uzdevums ir darboties vislabākajās bērna interesēs, diemžēl pētījumi pilnīgi noteikti uzrāda negatīvu tendenci, lai neteiktu vairāk !

Mūsu, mūsu bērnu un iedzīvotāju interesēs, būtu pasargāt bērnus no šādas vides, tapēc, lūgtum neejiet tur un neārdieties un neparādiet sevi kā neaudzinātus un nekulturālus. Ja sapratīsim, ka šāds solis tikai veicinās mākslīgu, jaunu lezbiešu un geju paaudžu rašanos, tad sapratīsim, ka miers, līdzjūtība un mīlestība ir efektīvākais "ierocis" šajā cīņā !

Vēlos aicināt visus, ARĪ MASU MĒDIJUS, kuri saprot, ka sekas ir neprognozejamas un tā var būt katastrofa visiem, šos pasākumus pēc iepejas IGNORĒT un neatspoguļot vispār !!!

p.s. gribētos arī lai lasītāji zinātu, ka šī NAV Antiglobālistu akcija ! patiesībā, iespējams šis raksts ir radīts uz neeksistējoša pamata, jo diemžel feisbukā neredzu šādu aktivitāti !
Lola3 года назад
на британскую купюру предложили поместить портрет дизайнера-гея ---------------------------------