В Германии, возле детдома застрелена гражданка Латвии, убийца совершил суицид, Mixnews.lv

В Германии, возле детдома застрелена гражданка Латвии, убийца совершил суицид (17)

фото

Происшествия | 6 января 2014 года, 08:29

В минувшую пятницу драматические события разыгрались возле одного из детских домов Мюнстера (федеральная земля Северный Рейн — Вестфалия): 33-летний Гаджи застрелил 30-летнюю гражданку Латвии Майю Б., после чего покончил жизнь самоубийством.

Как сообщает газета Westfalische Nachrichten, утром 3 января женщина припарковала свой Ford Escort возле детдома на Кристиансанштрассе. В этот момент к машине подошел 33-летний Гаджи и после словесной перепалки произвел в ее сторону несколько выстрелов из револьвера, после чего застрелился.

Пострадавшая получила серьезные ранения. Врачи попытались реанимировать ее на месте трагедии, а затем доставили в больницу, однако спасти ее жизнь так и не удалось.

Уже установлено, револьвер, из которого стреляли, годом ранее был украден во время кражи со взломом в другой стране.

Согласно данным прокуратуры, женщина (уроженка Латвии) и мужчина (житель Германии турецкого происхождения) ранее проживали вместе, однако в конце лета 2013 года разорвали отношения. Гаджи не мог пережить разрыв и постоянно пытался возобновить связь.

Как отмечает Bild, уже известно, что 4-летний сын Майи Б. проживает со своим биологическим отцом в Латвии.

Следствие продолжается.

Источник: RusDelfi
Комментарии 17
Radinieks5 лет назад
Esmu cietušās radinieks. Vēlos apturēt nevaldāmu mēslu izgāšanu pār laba cilvēka godam, kurš pats sevi vairs nevar aizstāvēt. Vēlos aizrādīt daudziem žūrnālistiem uz klaju neprofisionalitāti un kliedzošu nekompetenci tieksmē radīt rakstu ar lielu apmeklējumu skaitu, radīt rakstu ar lielu skaitu atsauksmēm. Sākšu ar faktiem, kurus nemākulīgie žurnālisti nespēja nedz savākt, nedz pareizi iztulkot informāciju no Vācu valodas. Cietusī bija laba māte savam bērnam! Viņa darīja visu, lai tam būtu laba dzīve. Viņš dzīvoja ar savu mammu Vācijā, kur apmeklēja bērnudārzu. Latvijā pie sava tēva viņš viesojās uz Ziemassvētkiem. Cietusī devās uz Vāciju, kur cītīgi strādāja un mācījās, bija izdarījusi visu, lai atvērtu savu personīgo frizētavu! Un ja viņai viss izdotos, tad viņas bērns tur, Vācijā, varētu skolā klasesbiedriem lepni teikt, ka viņa mammai ir savs bizness! Runājot par slepkavu, jā, pēc tautības tas bija turks. Bet maniakālās novirzes viņa psihē nav saistītas nedz ar nacionalitāti, nedz ar rasi. Tas bija maniaks, kas ieraudzīja skaistu jaunu sievieti, sāka viņai uzmākties, ielauzās viņas dzīvoklī, lai tajā dzīvotu. Viņai nācās vērsties policijā, lai šo nenormālo izvāktu no viņas dzīvokļa. Policija izvāca, izsniedza tam aizliegumu tuvoties. Bet tas nenormālo neatturēja, viņš turpināja izsekot, draudēt pašai un viņas ģimenei. Nabadzīte vērsās policijā otro reizi, lūdza aizsardzību. Policija neesot varējusi nodrošināt 24 stundu aizsardzību. Lai glābtos, nekas cits neatlika, kā atgriezties Latvijā. Tāpēc bērns tagad arī jau bija šeit pie tēva, kamēr viņa varētu nobeigt iesāktās lietas. Bet nepaspēja. Varmāka atkal izsekoja un ar ieroci sākumā nāvējoši sašāva cietušo un tad izdarīja pašnāvību. Mediķi stundu cīnījās par viņas dzīvību, bet ievainojumi nebija savietojami ar dzīvību. Sev gan viņš sagādāja ātru nāvi uz vietas.
Ne-godājamie žurnālisti, esiet, lūdzu, tik laipni, korekti savāciet faktus, precīzi iztulkojiet informāciju un tikai tad to publicējiet! Jo atcerieties, cietušajai ir vecāki, ir bērns, ir radinieki, ir draugi. Ar neprofisionalitāti un paviršu darba izpildi, jūs viņiem visiem iespļaujiet dvēselē.
Visi komentētāji, kas sirgst ar pataloģiju, kas izpaužas nekontrolējamā mēslu izgāšanā un izvazāšanā par cilvēku, kuru jūs pat nepazīstat, par cilvēku, kurš par sevi vairs nevar pastāvēt, AIZVERIET SAVAS MUTES! Jūs esat sliktāki par maitas putniem! Apklustiet, apjēdziet, ka ar visiem šiem meliem, izdomām un mēsliem jūs piegānat sirdis un dvēseles tiem, kas mīl un pazīst labo cilvēku, labo mammu Maiju!
Centis Ūbele5 лет назад
Фотография полиции Нью-Йорка от того, что расследованием этой трагедии занимается полицейский спасший башню Накатоми Джон Маклеин!