Президент: Латвия может не выжить как независимое государство (15)

фото

Политика | 23 января 2013 года, 13:59

Хотя после экономического кризиса и наступила известная стабильность и Латвия приобрела международную репутацию, нужно тщательно следить за тем, где мы находимся в настоящее время и что будем делать в будущем, заявил президент Латвии Андрис Берзиньш на проходящем в Доме Черноголовых форуме о развитии регионов.

"Все мы в известной мере переживаем эйфорию, потому что чего-то достигли. Однако вопрос, как мы будем двигаться вперед, более чем серьезен", - заявил глава государства.

Берзиньш отметил, что Латвия часто стремится развиваться по пути других государств, без учета своих особенностей, например, небольшой численности населения. Президент также раскритиковал подход Латвии к выполнению директив ЕС - гонясь за результатами, она может и не выжить как независимое государство.

По словам президента, преодоление экономического кризиса показало, что предприниматели могут приспосабливаться к новым условиями и активно работать. Чтобы экономические показатели не ухудшались, государственной власти нужно работать вместе с ними.

фото с сайта bnn-news.ru

Комментарии 15
7xxl5 лет назад
Мысль,тут меня,одна постигла.Талдычут нам,якобы русские травят латышей.Вот и просмотрел я латышские сайты,и их комменты!И,как-то,незаметил русских комменитов,среди латышских.Это я к тому,что,байги умных латышских комментов среди нашей среды навалом!И такие,прямо скажем,с оскрбительной изюминкой.Ну,а касаемо президента,скажу проще,в отставку!!!
Gopņikiem Sudrabu gribiņās :::DDDD5 лет назад
Sudraba bija kādreizējā Parex bankas viceprezidentes vietniece klientu kreditēšanas jautājumos, viņu 2004. gadā uz valsts kontroles amatu virzīja Tautas partija. Atgādināšu par to, ka Sudraba sēdēja pirmās rindās seminārā ar kremļa pietuvinātiem cilvēkiem uz kuru arī bija ieradies valodas referenduma organizators Aleksandrs Gapoņenko.
raw5 лет назад
Mēs zinām, ka SC patiesais līderis Putins sludina revanšu. Pēc Putina domām PSRS sabrukums ir lielākā ģeopolitiskā kļūda pagājušajā gadsimtā, dodot mājienus, ka izdarītās kļūdas ir jālabo. Mūsu pašu Latvijas Saskaņas Centra vadītāji nekad nav norobežojušies no šiem Krievijas līdera sludinātajiem ģeopolitiskajiem mērķiem. Saskaņas Centrs nekad nav nosodījis demokrātijas apspiešanu kaimiņvalstī Krievijā un tās ārpolitiku. Gluži otrādi - SC Latvijā uzvedas kā Kremļa ārpolitikas advokāti. Absurds, ka šī partija ir vispopulārākā Latvijā un saņem apmēram ceturtās daļas vēlētāju atbalstu, gaida loģisku izskaidrojumu. Vai tā ir aprobežotība vai muļķība, kas vēlētājiem liek atbalstīt revanša idejas un «deķa vilkšanu» atpakaļ PSRS loģikas virzienā?

Putina draugu partija Latvijā Saskaņas Centrs ir atradusi kā sabiedroto konservatīvu, ar klerikālu ievirzi A. Amerika vadīto partiju Gods Kalpot Rīgai. Šī draudzība palīdzēs pārliecinošāk Kremlim labvēlīgiem spēkiem uzvarēt Rīgas Domes vēlēšanās, jo bezmaksas sabiedriskais transports un brīvbiļete autovadītājiem puteņa laikā daudziem vēlētajiem, kas pat neskatās PBK, RTR, aizmiglos prātu, lai spētu padomāt, kā vārdā tas tiek darīts? Tāpat kā Krievijā, arī Rīgā Kremlim lojālajiem spēkiem, lai nodrošinātu politisku uzvaru, talkā nāks baznīca, kas ir spēcīgi pārstāvēta Gods kalpot Rīgai. Baznīca palīdzēja uzvarēt Putinam, un tā palīdzēs arī Ušakovam. Šo savu uzvaru Latvijā Vladimirs Putins varēs ierakstīt savā sasniegumu sarakstā kā nozīmīgu Krievijas maigās varas panākumu vienā no Eiropas Savienības un NATO valstīm.