Президент: референдум должен состояться, Mixnews.lv

Президент: референдум должен состояться (20)

фото

Политика | 19 января 2012 года, 15:20

Президент Латвии Андрис Берзиньш считает, что референдум о статусе русского языка нельзя приостанавливать. Глава страны считает, что в данной ситуации референдум должен состояться.

Об этом он рассказал в интервью Латвийскому радио.

По мнению Берзиньша, ситуация с референдумами в Латвии находится вне европейской практики, где народные голосования имеют иную базу.

Напомним, Конституционный суд в пятницу сообщит о своем решении по вопросу референдума о статусе русского языка.

Комментарии 20
pensionars6 лет назад
Beidzot Atklājies,kas tu Esi!? Latvieši, NODEVĪBA , te NOTIEK VIENOŠANĀS! Mūs grib IZNĪCINĀT!!!Fakti runā par to: 1. Sākās ar Lindermani ,kas ,Publiski lamādams latviešus par "IENAIDNIEKIEM", sāka vākt parakstus Referendumam par jautājumu ,kas nekādā gadījumā nevar būt krievu jautājums ,par Valsts Valodu!? Pie tam,ar valsts ierēdņu atbalstu!?? KAPĒC TAS TIKA PIEĻAUTS !? KAPĒC, NE Prezidents,Ne Saime, Ne Valdība , Ne Prokuratūra,Ne Policija NEAPSTĀDINĀJA Lindermani, šo naida kurinātāju , ZINOT , ka Lindermans RĪKOJĀS PRETLIKUMĪGI !?? KAPEC ??? Kapēc līdz šim Lindermans,šis NAIDA KURINĀTĀJS ,kas Latviešus Publiski sauc par" Ienaidniekiem",NAV APCIETINĀTS!??? KAPĒC , Prezidents vienpersonīgi neapturēja parakstu virzību,bet PAKLAUSĪJA krieviem , akceptēja un nodeva tos virzībai uz referendumu (saimu ) !?? KAPĒC !?? Prezidents pat neuzskatīja par vajadzīgu Paziņot , kas apmaksās ŠOS 2. (divus !) miljonus par referendumu .par Krievu NELIETĪBU ! ! No Latvijas naudas ,no pensionāriem !?? Lai maksā tas,kas pieļāva šo nejēdzību: Bērziņš, Āboltiņa,Dombrovskis, UN LŪDZU NO SAVAS KABATAS !!! Drīz pēc tam, prezidents , paziņoja ,ka notiks referendums par Valsts valodu un ieteica VISIEM IGNORĒT, NEPIEDALĪTIES Balsošanā !??? ( Ja Bērziņam grūti KAUT KO SAPRAST , PIEŅEMT PAREIZU LĒMUMU būtu KAUT PAKONSULTĒJIES pie Igaunijas prezidenta ! Igaunijas prezidents SKAIDRI PATEICA :"Krievu valoda ir OKUPANTU valoda!".Un jautājums būtu izsmelts!!!!!!! Būtu pieņemts PAREIZS lēmums!!!!!!! ) . 2. 54% Latvijas zemes ir JAU PĀRDOTA !! Vairāk kā puse Latvijas vairāk nav !! Vairāk kā 150 000(simts piecdesmit tūkstoši ) ,gados jauni ,strādāt griboši cilvēki jau izbrauca no Latvijas!! Lauksaimniecība ,Rūpniecība iznīcināta,un NETIEK atjaunota !!??? Neko neražojam,tikai iepērkam !?? Kaut gan ,VĒL PAGAIDĀM varētu ražot praktiski visu ! Nav noteiktas prioritātes Tautsaimniecības attīstībā,pa nozarēm !? Nekas netiek attīstīts , atjaunots,radīts no jauna ! Turpinās ARVIEN Latvijas TOTĀLA Izpārdošana-Iznīcināšaaaana un nodokļu NENORMĀLA palielināšana!? Ir jau pārdots TV kanāls , tulīt pārdos : " Hipotēku un Zemes banku", pēc tam Citadeli ,pēc tam ... Un tā tālāk kamēr viss tiks iztirgots! ! ! Mēs gāžamies bezdibenī ! ! ! Pilnīgs BARDAKS!!! Rodās iespaids,ka mūsu Valsts Vadītāji "Šausmīgi Baidās" no Lindermaņa, jo visu laiku domā ,kā viņam PIELABINĀTIES !? Ar ko izpatikt , kur VĒL piekāpties !?? Bet viņš paliek arvien Nekaunīgāks un DIKTĒ Latvijas VARAS VĪRIEM SAVUS NOTEIKUMUS!??? ! (kaut gan viņam jau sen bija jāsēž cietumā,vai izsūtītam no Latvijas !). Valsts VADĪTĀJI NEGRIB vai NESAPROT ,kā vadīt VALSTI!? Turās pie krēsliem , PLŪST PA STRAUMI un VAIRĀK viņiem nekas neinteresē !!! Kārlis Ulmanis TĀDU BARDAKU NEPIEĻAUTU!!! Mums Jāveido Nacionāla Prezidenta VALSTS!!!!!!!
Ingus6 лет назад
Ko tu stasti-smirditis, Dzintars un vinja shajka labak, ko? Tu dirsa
Ingus6 лет назад
Dirsa, saimA ZAGLI