ЛТВ: Бывшая секретарь Ушакова будет консультировать Партию реформ (13)

фото

Общество | 22 января 2013 года, 21:31

Бывшая пресс-секретарь мэра Риги Нила Ушакова (ЦС) Анна Кононова в дальнейшем будет консультировать Партию реформ (ПР), сообщила во вторник вечером программа "Панорама" Латвийского телевидения.

По сведениям журналистов, Кононова отозвалась на предложение члена правления ПР Сандры Сондоре-Кукуле, и в дальнейшем будет давать советы кандидату ПР на пост мэра Инге Антане.

Сама Кононова эту информацию не подтвердила. По ее словам она получила много предложений о работе, в том числе и связанных с политикой. Решение откликнуться на какое-то из них Кононова пока не приняла.

Она еще раз подчеркнула, что после расторжения рабочих отношений с думой, планирует какое-то время отдохнуть.

Стоит отметить, что, согласно опросу журналистов, который проводился пару лет назад, Анна Кононова была признана лучшим пресс-секретарем года, в то же время ее называли и влиятельным серым кардиналом закулисья Рижской думы и железной леди, так как за 12-ти летний срок своей работы она пережила как времена правления тевземцев с Янисом Бирксом в кресле мэра, так и годы правления "Центра согласия" в Ратуше.

Как писал портал MixNews, пресс-секретарь председателя Рижской думы Нила Ушакова Анна Кононова свою должность оставит со следующей недели. "Я хочу получить новый опыт, новые знания и умения, жить в другом ритме", - сказала Кононова, проработавшая в Рижской думе 12 лет.

С 5 декабря Кононова находится на больничном. За это время в ее кабинете сделали ремонт, и теперь там работают две помощницы Ушакова - Иева Вевере и Диана Капоченя. Ушаков ранее заявлял, что на работу она может вернуться летом.

Напомним, в середине декабря ЛТВ сообщило, что Ушаков намерен отказаться от услуг своего пресс-секретаря Анны Кононовой.

Комментируя эту информацию, Ушаков тогда заявил: "Первый раз слышу". Кононова тогда тоже не стала комментировать свой возможный уход.

Фото MIX MEDIA GROUP и с сайта diena.lv, rus.tvnet.lv

Комментарии 13
Voloģka un Ģimons5 лет назад
Stagnātu partija ar pārcilvēciskām pūlēm beidzot sasniedza reitinga griestus: nu viņus atbalstīja 2,5% vēlētāju. Pateicoties tik spožam rezultātam, partijas kodols saprata: uz Rīgas mēra amatu jāvirza nevis viens kandidāts – kā to darīja tās pārējās, no ratu pakaļas izkritušās neveiksminieku partijas – bet gan divi.
Sak, drošs paliek nedrošs, ja vienu neievēlēs, tad noteikti paveiksies otram. Citādi nemaz nevar būt.

Stagnātu partijas Rīgas nodaļa gandrīz sanāca kopā (no 20 000 biedru atrāpoja četrpadsmit) un izlēma, ka jābeidz māžoties ar visādiem uzaicinātajiem viesmāksliniekiem mēra amatā, tipa Džeimss Bondars, un jāizvēlas modelis, pēc kura veidot Rīgas mērijas divvaldību. «Flameriks un Glušakovs!» – iesaucās kāds nodaļas biedrs. «Nē, nu,» saminstinājās sapulces vadītājs, «tik tuva līdzība nebūs laba – mūs var sajaukt ar Nesaskaņu centru.» Tad nāca piedāvājums par modeli ņemt Dolči un Gabanu, brāļus Laiveniekus, kā arī Tomu un Džeriju. Partijas vadonis Dolči un Gabanu atmeta uzreiz, jo viņiem bija kaut kādas nodokļu ziepes, brāļus Laiveniekus arī, jo radās aizdomas, ka viņi nemaz nav brāļi, savukārt Toms un Džerijs pārāk klaji demonstrēja starpsugu naidu.

Partijas valdes locekle KukuleMaizīte ierosināja ņemt piemēru no Antiņa un zelta zirga, kā arī no Čaka un Norisa. Antiņu un zirgu partijas biedri noraidīja uzreiz, jo tā jau nebija nekāda dižā izveicība – iekarot virsotnes tikai ar trešo jājienu. Bet par Čaku un Norisu partijas bibliotekāre Klāra Cetkina, pabolījusi baltu aci uz KukulesMaizītes pusi, inteliģenti norādīja: «Vai jūs tiešām nezinājāt, ka Markss un Engelss ir viens cilvēks? Nu, ar Čaku un Norisu ir tieši tāpat.»

Konkursu tāpat neizturēja Stremjanka un Makarons, Kržemileks un Vohomurka, Brālītis un Karlsons, kā arī Makss un Morics. Partijas vadonis, maigi pasmaidījis, uz mirkli apstājās pie Bonijas un Klaida: «Šajā tandēmā ir kaut kas romantisks...» Tomēr partijas nacionālistiskais spārns ar Slaviku priekšgalā kategoriski iebilda, par saviem favorītiem pilnīgi loģiski bīdīdams vietējos latviskos varoņus – Kaupēnu un Valiju. Otrs – internacionālais – spārns izvirzīja Tarapuņku un Štepseli. Abi spārni sakāvās, spalvas juka kā vistu fabrikā, taču beigās uzvarēja draudzība un vēsais saprāts: drīz taču vēlēšanas, un spēkus vajadzēja taupīt nozīmīgākiem izrāvieniem.

Sapulce tuvojās pusnaktij, tomēr stagnātieši joprojām nebija izvēlējušies tandēma modeli. Apkārt ar slotu staigāja apkopēja un, zīmīgi žāvādamās, slaucīja čupā lapiņas ar uzrakstiem «Betmens un Robins», «Pauks un Šmauks», «Puķins un Medveģevs», «Vilks un Zaķītis», «Es un tu», «Kaudzīte un Kaudzīte»...
raw5 лет назад
No grimstoša kuģa laicīgi aizmukt, nenozīmē būt žurkai. Reizēm tas nozīmē, ka cilvēkam vēl ir smadzenes.
000000005 лет назад
А КАЗАЧОК ТА БЫЛ ЗАСЛАНННЫЙ:))))))))))))))))))