Как пройдет в Риге 9 мая? (36)

фото

Общество | 25 апреля 2011 года, 19:22

фото

фото

9 мая, когда отмечают победу СССР и других союзников во Второй Мировой Войне над нацистской Германией, общественные мероприятия заявило общество 9мая.lv и общество Rodina.lv, сообщил представитель исполнительного директора Риги Угис Видаускис.

Общество 9мая.lv уже в прошлом году подало заявку в Рижскую думу о намерении провести общественные мероприятия у Памятника Победы и 8 и 9 мая. В свою очередь общество «Родина» подало заявку на проведение шествия 9 мая с 17:00 до 18:30 от Памятника стрелкам через Каменный мост к Памятнику победы. В шествие будут участвовать примерно 100 человек.

На мероприятиях, посвященных дню памяти разгрома нацизма и жертвам Второй мировой войны, которые пройдут 8 и 9 мая, выступят многие коллективы самодеятельности из Риги и других регионов Латвии, а также многие профессиональные исполнители.

9 мая в 20:40 выступит в том числе и музыкант Айнар Миелавс.

Концерт начнется в 9:00 прямой трансляцией парада на Красной площади в Москве, в свою очередь закроет его ансамбль казачьих песен и танцев из Санкт-Петербурга.

9 мая в завершении торжества состоится традиционный салют.

TVNET, Ves.lv

Комментарии 36
!!!7 лет назад
To: Klim
Vai tiešām Jūs neredzat pat mazāko atšķirību starp piemiņas pasākumu, kur būtu jānoliec galva, bet pudele sīvā jāietriec tikai mājās vai kādā kafejnīcā un pasākumu, kur skaļums, jautrība un enerģijas atdeve ir pamatā. Protams arī tur notiek cūcības, kur nu bez tām.
alY7 лет назад
Domājiet ko rakstat,krievus nekur neienīst. Ko Jūs latvieši,bez krieviem darītu,PSRS Latvija bija progresīva valsts,bet Jūs visu izbojājat,tagad paldies Jums mēs dzīvojam d**sā,jo mūsu valdība izbojāja visu. Jūms bija 20 gadi neatkarības,man liekas kā pa šo īsu laiciņu neviena cita tautība nespētu tik traki sabojāt visu. Ir normāli latvieši,bet tādi nacisti kā Jūs,tik tiešām visu bojā. Padomājiet loģiski,grib aizvert krievu skolas,un vispār nemācīt bērnim krievu valodu,bet Jūs tak ar tadām rīcībām,pat saviem bērniem visu bojāiet,jo Latvijā darbā nepieņem darbā bez krievu valodas zināšanas,un iemācaties vēsturi visas pasaules,nevis tikai Latvijas vēsturi,kur tik labi ir stastīts,kāda ideāla ir Latvija un cik sūdīga Krievija, bez Krievijas nekā te nebūtu,Jūs pa visu vēsturi bijāt atkarīgi no Vācijas vai Krievijas,man liekās tas daudz ko nozīme. Un ja kas Krivija nekad nebija ne no viena atkarīga,un tā ir viena no valstīm kurā kultūras līmenis ir ļoti augsts!
9majA!7 лет назад
Valdis! Jus Kungs esat vieigais kurs no sita foruma vismaz normalu tekstu no latviesu puses esot uzrakstijis! Es atkartojos Man ari nepatik ka gan 9maja gan 18 novembri visu piecuko!
Ja runat par atteiksmi diemzel mazaka dala cilveku no Latvijas kuras normali uztver viens otru! Un ar to neko nevar darit. Katra gimene sava patiesiba! Ja visi gribetu mieru starp krieviem un latviesiem tad tas jau beigtos sen. Bet ta apvainosanas uz Krievu armiju kura tiesam varbut kada zinja nebija taisniba. bet to darija tie cilveki kuri jau sen mirusi un nevajag ludzu vainot tagadejos cilvekus, kuri varbut tajos laikos nedaritu ta!